Sunucular

İletişim: 0533 243 86 02Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs'ta Bayrak Radyo Televizyon'da başladı. Sonra sırasıyla; Ankara'da Radyo Vizyon'da ve Radyo Genç'te çalıştı. Ardından İstanbul'a geldi ve Kral TV'de işe başladı. Kral TV'den sonra ise, Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva'da çalıştı. Televi..

Halit Kıvanç (d. 1926; Fatih,İstanbul), Türk radyo ve televizyon ve eski maç sunucusu, gazeteci. Türkiye'nin en ünlü ve en uzun süre çalışmış sunucularındandır. Yazar ve müzisyen Ümit Kıvanç'ın babasıdır. Orta öğretimini Pertevniyal Lisesi'nde, yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakü..

Tiyatro ve sinema sanatçısı Saadettin Erbil'in oğlu olarak 8 Şubat 1957'de İstanbul’da doğdu. 1835 yılında Erbil'de doğmuş ve sonradan İstanbul'a göç etmiş dedesi Kürt Şeyh Es’edê Erbîlî'nin Menemen olaylarına karıştığı için idam edildiğine dair araştırma konusunu yeni öğrendiğini söyleyen Mehmet Al..

 1938’de dünyaya gelen Orhan Ayhan, İstanbul Üniversitesi, Coğrafya Bölümü'nü bitirdi. 1957 yılında Son Posta’da gazeteciliğe başladı. Daha sonra sırasıyla Tercüman ve Güneş gazetelerinin spor servislerinde çalıştı. Orhan Ayhan, özellikle boks maçlarında yoğunlaştı ve bugüne kadar toplam 8500 d..

On çocuklu bir ailenin en küçük kızları olan Songül Korkmaz, 1984 Malatya Darende’de  dünyaya geldi. İlk, Orta ve lise öğrenimini Memleketi Malatya’da tamamladıktan sonra Eğitimini sürdürebilmek için İstanbul’a yerleşti. Radyo Televizyon bölümünü bitiren Korkmaz,  bir çok Televizyon &..

1 ile 7 arası, toplam: 7 ürün (1 Sayfa)